Tesco 2018

Decydujesz, pomagamy – IV edycja programu Tesco i Fundacji Tesco

Masz pomysł, jak zmienić świat wokół Ciebie? Weź udział w programie „Decydujesz, pomagamy”, w którym Tesco wraz z Fundacją Tesco wesprze inicjatywy na Twój projekt.

WSN „Eurointegracja” bierze udział w tym programie. W ostatnią sobotę członkowie stowarzyszenia walczyli o każdy żeton, który mógłby być wrzucony do specjalnej kapsuły. Kobietki przebrane były za piratki, odtańczyły 2 tańce pirackie, bawiły się z dziećmi na sportowo i w ten sposób zachęcały kupujących o wsparcie organizacji.

Kolorowe lato we Włocławku i na Rybnicy” –to projekt, który zrealizujemy jak wygramy nagrodę.

Naszym zamierzeniem jest integrować środowisko seniorów z grupą osób o różnych zainteresowaniach, pozycji intelektualnej, materialnej i chęci działającej. Be Active – Bądź aktywny i prowadź zdrowy styl życia – te hasła chcemy wyeksponować w naszym projekcie. Chcemy zachęcić do udziału wiele grup odbiorców jak również osoby niepełnosprawne. Chcemy zachęcić do wzięcia udziału w zajęciach sportowych, w konkursach, grach, śpiewie, tańcach co da możliwość oderwania się od codzienności. Zachęcić do spotkania poza domem, zmierzenia się ze swoja sprawnością i upewnienia się w swoich umiejętnościach i możliwościach tak fizycznych, ruchowych, jak i intelektualnych. Takie spotkania dadzą wielu starszym osobom poczucie, że jest się potrzebnym, przydatnym i że można drugiemu człowiekowi pomóc.

Chcemy zorganizować atrakcyjny – festyn w Ogrodach Rodzinnych Rybnica z programem dostosowanym do możliwości uczestników tego zadania, aby mogli przez chwilę zapomnieć o trudach pokonywania codziennej bariery różnych sytuacji, a tym samym normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Wszystkie działania przygotowane przez stowarzyszenie dla naszych beneficjentów wpłyną na godne uczestnictwo w ich życiu, na podniesienie ich własnej wartości, na odkrywanie po raz drugi swoich zainteresowań i pasji

W takim razie NIE ZWLEKAJ – GŁOSÓJ NA NAS na EUROINTEGRACJĘ.

Głos tylko do 4 czerwca 2018r w sklepach TESCO Włocławek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *